Menu
Košík

Scotty Cameron

Značka: Scotty Cameron
Golfový putter disponuje špeciálnym tvarom, ktorý sa testuje na svetvých profesionálnych turné. Putter spája líniu s rafinovaným, malým šikmým krkom pre čisté nastavenie a pevnou frézovanou hlavou pre úžasný pocit. Stredný zaoblený putter ponúka vyššie MOI a je navrhnutý s väčšou hmotnosťou do päty ..
457,80€
Bez DPH:381,50€
Značka: Scotty Cameron
golfový putter Phantom X 12.5 je výsledkom nových nastavení a konfigurácie putter je vybavený novým hriadeľom s nízkym ohybom pre extra flow špičky zarovnanie vyfrézovaním jedinej zameriavacej čiary nad stredom dodáva čistý vzhľad putter je dodávaný ako pre právákov, tak aj pre ľavákov, aby ka..
459,00€
Bez DPH:382,50€
Značka: Scotty Cameron
rada Phantom X je o tom, aby hráčom golfu ponúkla čo najviac možností Phantom X 6 STR je výsledkom nových nastavení a konfigurácie vyznačuje sa skvelým vzhľadom Phantomu X 6, len bez odsadenia a rovného hriadeľa..
459,00€
Bez DPH:382,50€
Značka: Scotty Cameron
Model s moderným vzhľadom disponuje hlavou vyrobenou z hliníka a nerezovej ocele. Putter tak prináša nie len skvelý vzhľad, ale aj maximálny výkon. Tento putter so shaftom ohnutým vyššie a tým aj balančným bodom bližšie k pätke prináša plynulý pohyb špičky pri pätovaní v rovine k jamke. Dizajn hláv ..
457,80€
Bez DPH:381,50€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)