Menu
Košík

Knihy

Platba možná len kartou cez GoPay ! Po zaplatení si môžete Váš e-book stiahnuť v maili alebo vo vytvorenom konte na stránke golfballs.sk. Moje meno je Miroslav Gordan. Som študentom Britskej PGA, najsatršej a najuznávanejšej golfovej asociácie na svete. Golfovým profesionálom ..
30,00€
Bez DPH:25,00€
Slovenská edícia pravidiel golfu, ktorá obshuje všetky zmeny platné od 1. januára 2019. Pravidlá sú vo veľkosti formátu A5. © 2018 R&A Rules Limited and The United States Golf Association...
13,90€
Bez DPH:11,58€
Slovenská edícia pravidiel golfu, ktorá obshuje všetky zmeny platné od 1. januára 2019. Pravidlá sú vo veľkosti formátu A6. © 2018 R&A Rules Limited and The United States Golf Association...
10,90€
Bez DPH:9,08€
Problémové rany a rýchly sprievodca ich nápravou Problémové rany a rýchly sprievodca ich nápravou
Hot Vypredané
Ak máte nejaký problém na ihrisku, tak potom je táto knižka pre Vás to pravé.Poradí Vám ako postupovať: na odpalisku  pri hre v silnom vetre ak vám pri hre prekážajú konáre, spadnuté predmety v smere odpaluToto je len výber z problémov, ktoré vás môžu zaskočiť na ihris..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.