Menu
Košík

Obaly - scorecard, birdiecard

Značka: Bontoon
Bontoon produkty sú všetky vyrábané ručne. Od rezania kože na potrebné dĺžky cez lepenie, opracovávanie hrán, šitie a balenie. Používame výhradne tú najkvalitnejšiu Full grain kožu.Full grain je koža, ktorá nebola, na rozdiel od top grain(2. trieda), genuine kože(3.trieda), ošetrená pieskovaním,..
49,90€
Bez DPH:41,58€
Kožené dosky Golf - Nappa White Kožené dosky Golf - Nappa White
Na objednávku
Dosky Golf sú najpredávanejším modelom dosiek na skórekartu z kvalitnej prírodnej talianskej kože Mastrotto.Veľkosť púzdra je 160 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, Slovensku a Európe používaných skórekaret.Tento model dosiek na skorekartu je možné zakúpiť bez ďalšej úpravy, a..
22,00€
Bez DPH:18,33€
Kožené dosky Nature Kožené dosky Nature
Na objednávku
Dosky Nature sú ohybné, takže vo vrecku netlačia, ale nedeformujú sa, koža má pamäť a sama sa zrovná. Používaním získava nádhernú prirodzenú patinu prírodnej kože.Veľkosť púzdra je 160 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, slovenskom a Európe používaných skórekariet.Tento mod..
19,90€
Bez DPH:16,58€
Kožené dosky Scottland - Nappa Tabra Kožené dosky Scottland - Nappa Tabra
Na objednávku
Dosky Scottland sú luxusným variantom s efektným prešitím stredom dosiek, súčasne za použitia tej najlepšej talianskej kože Mastrotto Nappa, a to tak zvonku dosiek, tak aj z vnútornej strany.Veľkosť púzdra je 170 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, Slovensku a Európe používaný..
26,90€
Bez DPH:22,42€
Kožené púzdro na scorecard Masters Kožené púzdro na scorecard Masters
Na objednávku
Značka: Masters
Zabraňuje poškodeniu.Ideálne pre ukladanie vašej score card, všetko zostane suché a neotlačené.Vyrobené z vysoko kvalitnej a mäkkej kože...
15,00€
Bez DPH:12,50€
Púzdro na scorecard Masters Púzdro na scorecard Masters
Na objednávku
Značka: Masters
Ochranné púzdro pre vašu score card, aby bola stále v suchu.Poskytuje pevný povrch pre písanie.Je vybavené kalkulačkou, klipom na vaše score cards a ceruzkou...
6,90€
Bez DPH:5,75€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.