Menu
Košík

Všetky produkty

Značka: Under Armour
Pánske nohavice z ľahkého, pružného, odolného materiálu, ktorý vám poskytne maximálny komfort. Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoľvek smere. Dizajn s piatimi vreckami. Zúžený strih nohavíc. Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan..
87,00€
Bez DPH:72,50€
Značka: BagBoy
Táto prenosná taška zabezpečí aby sa Váš vozík dopravil bezpečne či už cestujete autom alebo lietadlom.Vlastnosti: vyhovuje modelom Compact 3, C3, TriSwivel a TriSwivel II.Vyrobené z odolného, ľahko čistiteľného nylónu...
66,00€
Bez DPH:55,00€
Značka: BagBoy
Pre dáždniky s vnútorným priemerom rukoväte 3,5 cm. Jednoduché pripevnenie k vozíku. Vybavenie iba s adaptérom je vhodné pre všetky modely BagBoy...
24,95€
Bez DPH:20,79€
BagBoy držiak dáždnika XL bez základne s adaptérom
Hot Na objednávku
Značka: BagBoy
U dáždnika s vnútorným priemerom rukoväte 5 cm. Jednoduché pripojenie k vozíku. Zariadenie iba s adaptérom: vhodné pre všetky modely BagBoy...
27,95€
Bez DPH:23,29€
Značka: BagBoy
Vysoko stabilná a odolná konštrukcia.Jednoduchá inštalácia...
29,95€
Bez DPH:24,96€
Značka: BagBoy
Šikovný Backbone udržiava vrchný diel travel bagu vo vzpriamenej polohe: individuálne sa prispôsobí každému tvaru travel bagu.Poskytuje perfektnú ochranu palíc pri cestovaní. ..
31,00€
Bez DPH:25,83€
Značka: BagBoy
Dirt bag na prenášanie manuálneho golfového vozíka.Vlastnosti: Jednoduché a rýchle naťahovanie cez kolesá pomocou šnúrky.Vyrobené z odolného nylonového materiálu 420D.Navrhnutý tak, aby sa zmestil na vozíky TriSwivel, TriSwivel II a C3...
24,00€
Bez DPH:20,00€
Black Widow Softspikes Classic Clamshells Black Widow Softspikes Classic Clamshells
Na objednávku
Značka: BLACK WIDOW
Spiky klasického tvaru v štýle Black Widow udrží pevne nohami na zemi každého golfistu.Typy závitu:Fast Twist - plastový závit Metal Thread - kovový závit Q-lok - plastové trojuholníky..
17,90€
Bez DPH:14,92€
Black Widow Softspikes Pulsar Clamshells Black Widow Softspikes Pulsar Clamshells
Na objednávku
Značka: BLACK WIDOW
Najobľúbenejšie Spiky na trhu!Typy závitu:Fast Twist - plastový závit Metal Thread - kovový závit Q-lok - plastové trojuholníky Pins - plastový pin..
19,90€
Bez DPH:16,58€
Značka: Bridgestone
pencil bag Bridgestone má ľahkú konštrukciu je ideálny pre rýchle kolo golfu alebo na driving, ak nechcete trénovať so všetkými palicami..
115,90€
Bez DPH:96,58€
Zobrazené 1 až 12 z 809 (68 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.