Menu
Košík

Elektronika

Značka: GARMIN
MALÉ A ŠTÝLOVÉ. KLASICKÉ, ABY DOPLNILI VÁŠ OUTFIT. MODERNÉ, ABY SLEDOVALI VÁŠ POHYB. Také malé smart hodiny, ktoré dokážu tak veľa, ste ešte nevideli. Na jasnom, diskrétnom displeji so štýlovým vzorom sa zobrazia všetky potrebné informácie a stačí len pohnúť zápästím.MALÉ, ŠTÝLOVÉ..
199,90€
Bez DPH:166,58€
Hodinky Garmin Approach S12 Hodinky Garmin Approach S12
Na objednávku
Značka: GARMIN
NAVRHNUTÉ PRESNE PRE VAŠU HRU. Späť pri základoch hry. Vďaka týmto hodinám bude vaša hra jednoduchšia.  Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 15 týždňov v režime hodiniek, do 30 hodín so zapnutým GPS. Vďaka v..
199,99€
Bez DPH:166,66€
Značka: GARMIN
Ďalšia generácia univerzálnych GPS hodiniek so smartfunkciami. fénix 6X prináša na základe skúseností a vývoja série fénix prepracované funkcie a výbavu. Základný štandard novej výbavy série fénix 6X ponúka celkom nový optický pulzomer s podporou pokročilých meraní (var..
899,90€
Bez DPH:749,92€
Hodinky Garmin vivoactive 4S Hodinky Garmin vivoactive 4S
Na objednávku
Značka: GARMIN
nalaďte sa na svoje telo a vylepšujte ho so smart hodinami s GPS vívoactive 4/4S vívoactive 4/4S majú najširší možný rozsah funkcií monitorujúcich vaše zdravie 24/7, ako je sledovanie dýchania, monitor energie Body Battery, pulzový oxymeter a mnohé ďalšie stiahnite ..
299,99€
Bez DPH:249,99€
Nikon Coolshot 20 GII Nikon Coolshot 20 GII
Na objednávku
Značka: Nikon
laserový diaľkomer CoolShot 20 GII skrýva veľký výkon v kompaktnom tele jeho výkonnosť na ihrisku je pozoruhodná vaša golfová hra sa práve stala presnejšia s diaľkomerom ponúkajúcim veľký rozsah merania 5-730 m - s indikáciou v krokoch po jednom metre - a možnosťou jednorazových meraní aleb..
189,00€
Bez DPH:157,50€
Nikon Coolshot 40i
Na objednávku
Značka: Nikon
diaľkomer CoolShot 40I, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahší, než kedykoľvek predtým, je navrhnutý pre hráčov golfu, ktorí chcú vylepšiť svoje schopnosti zahŕňa technológiu kompenzácie uhla spoločnosti Nikon, ktorá zobrazuje vzdialenosť upravenú o sklon (..
298,00€
Bez DPH:248,33€
Nikon Coolshot Pro Stabilized Nikon Coolshot Pro Stabilized
Na objednávku
Značka: Nikon
s diaľkomerom CoolShot PRE STABILIZED získate náskok pred ostatnými tento špičkový laserový diaľkomer pre golf ponúka stabilitu systému redukcie vibrácií radu CoolShot 80 v ešte viac optimalizovanom tele automatická regulácia jasu červeného interného displeja OLED uľahčuje pozorovanie v ľubovoľn..
499,00€
Bez DPH:415,83€
Prenosný golfový monitor Garmin Approach R10 Prenosný golfový monitor Garmin Approach R10
Na objednávku
Značka: GARMIN
DOSTAŇTE ZO SVOJEJ HRY VIAC. Malý a ľahko ho premiestnite z domu na driving range, Approach R10 je prenosný golfový monitor, ktorý prinesie ihrisko priamo k vám. ĽAHKÝ A PRENOSNÝ: Pracujte na zlepšovaní svojej hry kdekoľvek a kedykoľvek počas roka. App..
598,80€
Bez DPH:499,00€
Značka: Nikon
Keď použijete laserový diaľkomer COOLSHOT PROII STABILIZED, zistíte, že mení pravidlá hry. Zažite nekompromisne jasný a stabilný pohľad na ihrisko vďaka špičkovej optike od spoločnosti Nikon a technológii STABILIZED. Funkcia HYPER READ a nadštandardný displej OLED poskytujú takmer okamžité..
514,99€
Bez DPH:429,16€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.