Menu
Košík

Najpredávanejšie

Bridgestone 19 e12 Soft Dozen (12 loptičiek)
Hot -13 % Vypredané
Značka: Bridgestone
trieda performance, 3-vrstvová golfová loptička kľúčovou zložkou 3-vrstvovej konštrukcie je nová vrstva Active Acceleration Mantle plášť sa skladá z nového materiálu High Performance Polymer navrhnuté špeciálne pre hráčov s menej ako 105 MPH švihovej rýchlosti..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:29,08€
Značka: Bridgestone
boli vyrobené za pomoci profesionálnych hráčov z PGA je určený pre hráčov, ktorí hľadajú maximálnu vzdialenosť a cit okolo greenu nová lopta TOURB má pevnejšie jadro navrhnuté tak, aby zvýšilo rýchlosť na dlhšiu vzdialenosť novo patentovaný obal "SlipRes cover" produkuje maximálny greensi..
59,90€
Bez DPH:49,92€
moderné farebné lopty s atraktívnym matným povrchom, v prevedení v niekoľkých žiarivo neónových farbách tieto lopty sú inšpirované podobnými modelmi od drahších značiek s podstatne nižšou cenovkou! ide o dvojvrstvové lopty vhodné ako pre tréning, tak i turnajovú hru navyše vás potešia žia..
18,90€
Bez DPH:15,75€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.