Menu
Košík

JuCad

Detský vozík JuCad Junior Stainless Steel 3-Wheel Detský vozík JuCad Junior Stainless Steel 3-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
Vďaka ľahkému použitiu a minimálnej veľkosti po zložení je elektrický golfový vozík JuCad Junior Drive dokonalým spoločníkom pre všetkých juniorských golfistov.  Vďaka plynulému ovládaniu otáčok a elektronickej brzde zaručuje maximálne potešenie z jazdy aj v náročnom teréne.  ..
1 990,00€
Bez DPH:1 658,33€
Detský vozík JuCad Stainless Steel 2-Wheel Detský vozík JuCad Stainless Steel 2-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
2-kolesový golfový vozík pre deti disponuje všetkými technickými charakteristikami aké má vozík pre dospelých z modelovej rady JuCad Edition. Vozík je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, disponuje jednoduchým ovládaním a kompaktné rozmery spolu s nízkou hmotnosťou prinášajú perfektného spoločníka pr..
349,00€
Bez DPH:290,83€
Detský vozík Jucad Stainless Steel 3-Wheel Detský vozík Jucad Stainless Steel 3-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
Golfový vozík pre deti s technickou charakteristikou podobnou JuCad Edition – golfovému vozíku pre dospelých, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka ľahkej konśtrukcii a pohodlnému ovládaniu je vozík ideálnym štartom pre najmenších hráčov golfu. Výškovo nastaviteľná rukoväť ponúka mož..
399,00€
Bez DPH:332,50€
Diaľkové ovládanie JuCad
Na objednávku
Značka: JuCad
Diaľkové ovládanie JuCad ponúka ešte väčšiu zábavu z jazdy! Diaľkový ovládač pre elektrické golfové vozíky značky JuCad. Každý ovládač má svoj unikátny prenosový kód aby sa zabránilo rušeniu signálu. Mimo dosahu ovládača sa vozík zastaví automaticky...
390,00€
Bez DPH:325,00€
Držiak JuCad pre systémy GPS
Na objednávku
Značka: JuCad
Pevné a bezpečné držanie je zaručené pripojením na suchý zips...
40,00€
Bez DPH:33,33€
Držiak na fľašu JuCad Držiak na fľašu JuCad
Na objednávku
Značka: JuCad
S praktickým držiakom na fľašu máte svoj nápoj neustále po ruke.  Vhodný pre všetky vozíky JuCad...
15,00€
Bez DPH:12,50€
Elektrický vozík JuCad Carbon drive 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon drive 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
JuCad Carbon Drive s jedinečným lesklým uhlíkovým povrchom sa vyznačuje najnovšou technológiou a vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Napriek svojej nízkej váhe, iba 5,5 kg, tento model nemá žiadny hmotnostný limit pre golfový bag. Plynule otočný ovládač rýchlosti, vám zabezpečí pohodlné a jed..
2 990,00€
Bez DPH:2 491,67€
Elektrický vozík JuCad Carbon Travel 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon Travel 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Elegantný vozík JuCad s celokarbónovým rámom je špeciálne navrhnutý pre náročné požiadavky golfových ihrísk. Elektrický karbónový vozík s "mini" rozmery v zloženom stave. Vyznačuje sa absolútnou stabilitou aj napriek nízkej hmotnosti len 5,8 kg.  Ľahko sa zmestí do kufra športových á..
3 390,00€
Bez DPH:2 825,00€
Elektrický vozík JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Najnovší high-tech karbónový vozík JuCad s matným čiernym vzhľadom 3K, zníženou hmotnosťou a zvýšenou pevnosťou v ťahu je mimoriadne ľahký a obsahuje vysoko inovatívne funkcie. Integrovaná technológia 2.0 ponúka obojstranné parkovacie brzdy, výkonné motory, magnetické zástrčky a indikátor stavu n..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Elektrický vozík JuCad je vyrobený z vysoko kvalitného a lešteného titánu. Jednoduché ovládanie rýchlosti. Výškovo nastaviteľná rukoväť. Otočný spínač pre jazdu vpred, vzad a neutrál. Možnosť diaľkové ovládanie. 2 tiché výkonné motory. Rozmery: 65 × 60 × 10 cm v zloženom stave. Lí..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Classic 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Classic 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
JuCad Drive SL Classic je vyrobený z titánového rámu, je veľmi ľahký (iba 5,9 kg), a preto sa ľahko prenáša. Jednoduché ovládanie rýchlosti otočnou rukoväťou, držadlo je výškovo nastaviteľné. Otočný prepínač pre funkcie jazda, spiatočka a neutrál. Tlačidlo pre automatické nastavenie vzdialenos..
3 290,00€
Bez DPH:2 741,67€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Ultraľahký elektrický vozík z vysoko kvalitného titánu so saténovou povrchovou úpravou. Vozík ponúka športovú eleganciu a maximálnu flexibilitu, v zloženom stave sa hravo zmestí nielen do kufra auta ale aj do tašky. Odolná konštrukcia je vhodná aj pre tie najťažšie golfové bagy.  ..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Zobrazené 1 až 12 z 30 (3 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.