Menu
Košík

BENNINGTON

Značka: BENNINGTON
Univerzálny bag s množstvom úložného priestoru za najlepšiu cenu.Vysoko kvalitné materiály v športovom vzhľade.Materiály a zipsy sú odolné proti vode, chránia vaše vybavenie v slabom daždi.Všestranná funkcia so 14tich dielnym organizérom, vyrobeným z gumy a gumového materiálu.24,1 cm..
199,00€
Bez DPH:165,83€
Značka: BENNINGTON
Luxusná značka s patentovanými technológiami prináša maximálny komfort a nekompromisnú kvalitu!Nové vrecká DRY s organizérom GRID: ešte viac miesta a komfortu!Nový design: extra viacúčelový bag s veľkým úložným priestorom.Najlepší pomer ceny a výkonu.Vodotesné materiály, zipsy a špec..
299,00€
Bez DPH:249,17€
Značka: BENNINGTON
Nové vrecká DRY v dizajne Tour: ešte viac miesta a komfortu!Nový design: EXTRA praktické vrecko s úložným priestorom.Vodotesné materiály, zipsy a podlepené švy spoľahlivo ochránia vaše vybavenie pred dažďom.Funkcia allround so systémom Divider 14 1 z pogumovaného materiálu, ktorý je šetr..
202,30€ 289,00€
Bez DPH:168,58€
Značka: BENNINGTON
Luxusná značka s patentovanými technológiami prináša maximálny komfort a nekompromisnú kvalitu!Nový vodotesný organizér v novom dizajne DRY QO: ultra ľahký, moderný QO 9 cart bag, ktorý usporiada a ochráni vaše vybavenie pri každom počasí.Použitý materiál hexa-tex poskytuje maximálnu pevnosť..
399,00€
Bez DPH:332,50€
Značka: BENNINGTON
Luxusná značka s patentovanými technológiami prináša maximálny komfort a nekompromisnú kvalitu!Ultra ľahký nylonový materiál, extrémne kvalitné materiály.Špičkový organizér QUIET 9 4 palíc pre perfektné usporiadanie a ochranu: palice držia na svojom mieste.Veľké chladiace vrecko na nápoj..
299,00€
Bez DPH:249,17€
Značka: BENNINGTON
Optimálna ochrana bagu proti odretiu, ktoré sú spôsobené podložkami vozíkov (hlavne u dizajnových vozíkov)...
22,00€
Bez DPH:18,33€
Značka: BENNINGTON
Vodotesné materiály a vysoko kvalitné zipsy najvyššej kvality a funkcie, ako aj špeciálne podlepené švy spoľahlivo chránia bag a palice.22,9 cm organizér - kopa miesta a prehľad.Perfektný na golfový vozík - všetky palice a príslušenstva sú optimálne prístupné.Vyrobené zo špičkových high-..
299,00€
Bez DPH:249,17€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.