Menu
Košík

BENNINGTON

Cart Bag Bennington Dry 14+1 GO Waterproof
Hot -30 % Vypredané
Značka: BENNINGTON
luxusná značka s patentovanými technológiami prináša maximálny komfort a nekompromisnú kvalitu! nové vrecká DRY s organizérom GRID: ešte viac miesta a komfortu! nový design: extra viacúčelový bag s veľkým úložným priestorom najlepší pomer ceny a výkonu vodotesné materiály, zipsy a špeciálne ..
209,30€ 299,00€
Bez DPH:174,42€
Značka: BENNINGTON
luxusná značka s patentovanými technológiami prináša maximálny komfort a nekompromisnú kvalitu! nové vrecká DRY s organizérom GRID - ešte viac miesta a komfortu! nové kvalitné materiály hexa-tex v športovom vzhľade vodotesné materiály, zipsy a špeciálne podlepené švy spoľahlivo ochránia ..
299,00€
Bez DPH:249,17€
Značka: BENNINGTON
bag LIMITED SERIES 2.0 zaujme vynikajúcimi materiálmi so skvelými výkonnostnými vlastnosťami a exkluzívnym elegantným vzhľadom mäkký materiál LEATHERFEEL - ľahšia starostlivosť vybavené podľa najvyššieho štandardu kvality, športové a ľahké vodotesné materiály a zipsy udržia vaše vybavenie v su..
599,90€
Bez DPH:499,92€
Cart Guard ochrana bagu Bennington
Na objednávku
Značka: BENNINGTON
Optimálna ochrana bagu proti odretiu, ktoré sú spôsobené podložkami vozíkov (hlavne u dizajnových vozíkov)...
22,00€
Bez DPH:18,33€
Značka: BENNINGTON
vodotesné materiály, zipsy a špeciálne podlepené švy chránia bag a palice pred dažďom jednoduchá manipulácia a rozloženie nožičiek vysoko kvalitné nožičky vyrobené z vysoko pevného hliníka, nekĺzavé, vhodné na golfový vozík veľa úložného priestoru: mnoho priehradok na príslušenstvo držiak dá..
279,00€
Bez DPH:232,50€
Značka: BENNINGTON
organizácia palíc v 14 komorovom organizéry kompletné rozdelenie palíc ideálny na golfový vozík pre výrobu boli použité špičkové a high-tech materiály veľa priehradok na príslušenstvo - dostatok úložného priestoru super ľahký a komfortný..
199,00€
Bez DPH:165,83€
Značka: BENNINGTON
vodotesné materiály a vysoko kvalitné zipsy najvyššej kvality a funkcie, ako aj špeciálne podlepené švy spoľahlivo chránia bag a palice v daždi perfektný na golfový vozík - všetky palice a príslušenstvo sú optimálne prístupné vyrobený zo špičkových high-tech materiálov čalúnený pries..
299,00€
Bez DPH:249,17€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)