Menu
Košík

Pánske

Značka: Skechers
Skechers GO GOLF Elite V.4 - Prestige RF ™ je vybavený nepremokavým koženým zvrškom, úplne novou nepriedušnou podrážkou Grip Flex ™, vystuženou medzipodrážkou ULTRA FLIGHT ™ a pohodlnou stielkou Goga Mat®. Relaxed Fit pre väčšie priestorové pohodlie. Predný panel z úpletu pre v..
80,50€ 115,00€
Bez DPH:67,08€
Značka: Skechers
Polstrovaná stielka ponúka pohodlie a podporu.  Vodotesná membránová ochrana SkechersR, ktorá udrží nohy v suchu. Prémiový zvršok topánky z kože.  Ľahké a citlivé odpruženie.  Odolná podrážka vyrobená z TPU poskytuje 236 kontaktných bodov pre lepšiu trakciu...
135,90€
Bez DPH:113,25€
Značka: Skechers
Obuv Skechers GO GOLF Max ™ - Rover kombinuje veľmi pohodlný dizajn s elegantným všestranným vzhľadom. Ľahká sieťovaná tkanina z Heathered a syntetický zvršok. Stielka Skechers GOGA Max® pre odpruženie s vysokým odrazom. Priedušná podšívka Dri-Lex® pre odvod vlhkosti. Polstrovaná komfortná&..
76,30€ 109,00€
Bez DPH:63,58€
Značka: Skechers
Ľahká kožená vrchná časť topánky poskytuje odolnosť a pohodlie. Resamax® polstrovaná stielka ponúka maximálny komfort a podporu. GRIPFLEX ™ bezspiková veľmi odolná syntetická podrážka špeciálne vyvinutá pre maximálne zabezpečenie stability...
84,00€ 140,00€
Bez DPH:70,00€
Značka: Skechers
Skechers® H2GO Shield vodotesná ochrana. Hladká koža a pletený textilný zvršok. Elegantný, nízkoprofilový, rýchly uvoľnený dizajn s úplnou kontaktnou podrážkou. Ultra ľahké a citlivé odpruženie ULTRA FLIGHT ™. Vysoko výkonná stielka z materiálu Resamax®. Vymeniteľné Softspikes® pre maximál..
105,60€ 176,00€
Bez DPH:88,00€
Značka: Skechers
Vychutnajte si pohodlie a ovládanie ľahko pomocou topánky Skechers GO GOLF Torque - Twist.  Elegantný klasický dizajn s vymeniteľnou nepremokavou ochranou Softspikes® a Skechers® H2GO.  Twist presné uzavretie. Vodotesná ochrana Skechers® H2GO. Hladký syntetický zvršok s takmer hla..
119,90€
Bez DPH:99,92€
Značka: Skechers
Vychutnajte si pohodlie pomocou topánok Skechers GO GOLF Torque - Twist. Elegantný klasický dizajn s vymeniteľnou nepremokavou ochranou Softspikes® a Skechers® H2GO.  Hladký syntetický zvršok s takmer hladkým dizajnom. Tvrdená spodná strana podrážky. Ultra ľahké, citlivé odpruženi..
87,50€ 125,00€
Bez DPH:72,92€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.