Menu
Košík

Pánske

Značka: Skechers
Skechers GO GOLF Elite V.4 - Prestige RF ™ je vybavený nepremokavým koženým zvrškom, úplne novou nepriedušnou podrážkou Grip Flex ™, vystuženou medzipodrážkou ULTRA FLIGHT ™ a pohodlnou stielkou Goga Mat®. Relaxed Fit pre väčšie priestorové pohodlie.Predný panel z úpletu pre ..
80,50€ 115,00€
Bez DPH:67,08€
Značka: Skechers
Obuv Skechers GO GOLF Max ™ - Rover kombinuje veľmi pohodlný dizajn s elegantným všestranným vzhľadom.Ľahká sieťovaná tkanina z Heathered a syntetický zvršok.Stielka Skechers GOGA Max® pre odpruženie s vysokým odrazom.Priedušná podšívka Dri-Lex® pre odvod vlhkosti.Polstrovaná komfor..
76,30€ 109,00€
Bez DPH:63,58€
Značka: Skechers
Ľahká kožená vrchná časť topánky poskytuje odolnosť a pohodlie.Resamax® polstrovaná stielka ponúka maximálny komfort a podporu.GRIPFLEX ™ bezspiková veľmi odolná syntetická podrážka špeciálne vyvinutá pre maximálne zabezpečenie stability...
84,00€ 140,00€
Bez DPH:70,00€
Značka: Skechers
Skechers® H2GO Shield vodotesná ochrana.Hladká koža a pletený textilný zvršok.Elegantný, nízkoprofilový, rýchly uvoľnený dizajn s úplnou kontaktnou podrážkou.Ultra ľahké a citlivé odpruženie ULTRA FLIGHT ™.Vysoko výkonná stielka z materiálu Resamax®.Vymeniteľné Softspikes® pre ma..
105,60€ 176,00€
Bez DPH:88,00€
Značka: Skechers
Vychutnajte si pohodlie pomocou topánok Skechers GO GOLF Torque - Twist.Elegantný klasický dizajn s vymeniteľnou nepremokavou ochranou Softspikes® a Skechers® H2GO. Hladký syntetický zvršok s takmer hladkým dizajnom.Tvrdená spodná strana podrážky.Ultra ľahké, citlivé odpru..
87,50€ 125,00€
Bez DPH:72,92€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.