Menu
Košík

Stuburt

Značka: Stuburt
tieto vysoko kvalitné kabrettové kožené rukavice dodávajú najvyššie pohodlie i pocit sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú vynikajúcu priľnavosť ku gripom elastické panely z mikrovlákien na prstoch zlepšujú flexibilitu, zatiaľ čo zapínanie na suchý zips umožňuje tesné a nastaviteľné upevnenie..
11,90€
Bez DPH:9,92€
Značka: Stuburt
pánske rukavice navrhnuté tak, aby optimalizovali priľnavosť a hmatový cit pri náročných poveternostných podmienkach vďaka koženej cabrette palca a dlane nie je hmatový cit ohrozený elastické panely z mikrovlákien na prstoch zlepšujú flexibilitu, zatiaľ čo zapínanie na suchý zips umožňuje t..
11,90€
Bez DPH:9,92€
Značka: Stuburt
strečové panely z mikrovlákna na prstoch zlepšujú flexibilitu zapínanie na suchý zips..
15,90€
Bez DPH:13,25€
Značka: Stuburt
klasický dizajn s vyšitým logom Stuburt na ľavej zadnej kapse, hráčom ponúka ochranu proti poteniu, ktorá je ideálna pre hranie golfu pre väčšie pohodlie je pridána zmes strečového materiálu, ktorá vám dáva plný rozsah pohybu počas hry majú antimikrobiálny povrch, ktorý ..
30,00€ 59,90€
Bez DPH:25,00€
Značka: Stuburt
ponožky Stuburt Crew boli navrhnuté tak, aby poskytovali zvýšený komfort pri chôdzi a podporu, ktorá zníži únavu nôh počas vašich 18 jamiek polstrovaná podošva po celej dĺžke so zosilnenými oblasťami špičky a päty zlepšuje odpruženie a podporu 2-párové balenie golfových ponožiek veľkosť: ..
18,00€
Bez DPH:15,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.