Menu
Košík

Elektrické vozíky

Značka: PG-POWERGOLF
vysoko kvalitné materiály, filigránske spracovanie, premyslený ovládací panel a presvedčivý dizajn tvoria fascinujúci celok inovatívny koncept ovládania, moderné technológie skladania a neuveriteľne rýchla montáž a demontáž sú dôsledne zamerané na odľahčenie pre golfistov všetko je konzistentné,..
3 110,00€
Bez DPH:2 591,67€
Značka: PG-POWERGOLF
majstrovské dielo, vysoká kvalita použitých materiálov, jemné spracovanie, sofistikované ovládanie a presvedčivý dizajn tvoria fascinujúci celok inovatívny koncept ovládania, moderné skladacie technológie a neuveriteľne rýchla montáž a demontáž sú zamerané na maximálny komfort pre každého golfistu..
4 877,00€
Bez DPH:4 064,17€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
Davies Caddy PREMIUM TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike váha vozíka: 9 kg jednoduch..
1 844,00€
Bez DPH:1 536,67€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Brush Silver matt
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike. váha vozíka: 9kg jednoduchá ergonomická pr..
1 885,00€
Bez DPH:1 570,83€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
tichý, výkonný a ľahko ovládateľný vozík, vďaka diferenciálu diferenciál - revolučný systém pohonu vozíka, ktorý zaisťuje nielen vynikajúcu manévrovateľnosť, ale aj automatické udržiavanie smeru jazdy v teréne novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami,..
1 148,00€
Bez DPH:956,67€
Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision
Hot Na objednávku
Značka: Golfstream
Golfstream elektrický vozík Vision 18 hole lithium kompaktnejší po zložení ako väčšina konkurenčných vozíkov revolučný displej Caddy White je dobre vidieť aj za plného slnečného svitu jednoduché zloženie / rozloženie v jednom kroku udržuje tašku na stredovom ráme bez "usadenia", aby sa ..
819,90€
Bez DPH:683,25€
Značka: MGI
hrajte údery s menšou únavou s novým vozíkom MGI Zip Navigator vďaka renomovanému plnému smerovému diaľkovému ovládaniu sa vozík pohybuje po ihrisku mimoriadne jednoducho ovládajte rýchlosť na diaľku, zatiaľ čo funkcia automatického riadenia rýchlosti z kopca bez námahy poskytuje kontrolu nad ak..
1 400,00€ 1 599,00€
Bez DPH:1 166,67€
Značka: PG-POWERGOLF
dynamický a športový vozík so skvelým pomerom cena / výkon, ktorý prekračuje všetky hranice, ktoré tu doteraz boli nový prémiový vozík Caddy Nitro je nemeckým produktom high-tech s vynikajúcou kvalitou za cenu, ktorá bola u prémiových vozíkov považovaná za nemožnú s vozíkom Nitro PG-Powergo..
2 090,00€
Bez DPH:1 741,67€
Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF STEEL CAD Evolution Plus Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF STEEL CAD Evolution Plus
Na objednávku
Značka: PG-POWERGOLF
nová luxusná trieda najmodernejšie technológie Plus dokonalý skladací systém najrýchlejšia montáž a demontáž použité len málo jednotlivých dielov úsporný rozmer balenie vrátane uloženia kolies vysoká kvalita použitých materiálov, jemné spracovanie, sofistikované ovládanie a presvedč..
3 770,90€
Bez DPH:3 142,42€
Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF TITAN CAD Zorro S Plus Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF TITAN CAD Zorro S Plus
Na objednávku
Značka: PG-POWERGOLF
rám z lešteného titánu najnovšie motory brushless najmodernejšie technológie pohonu a riadenia elektronický diferenciál snímač naklonenia (SKS) Váš nový vozík Zorro S Plus vie naozaj všetko, čo má moderný golfový vozík prémiovej triedy vedieť nové doplnkové funkcie prebiehajú automaticky a..
3 647,90€
Bez DPH:3 039,92€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)