Menu
Košík

Elektrické vozíky

Značka: Davies Caddy
Davies Caddy PREMIUM TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike váha vozíka: 9 kg jednoduch..
1 729,00€
Bez DPH:1 440,83€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Brush Silver matt
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike. váha vozíka: 9kg jednoduchá ergonomická pr..
1 729,00€
Bez DPH:1 440,83€
Značka: Davies Caddy
tichý, výkonný a ľahko ovládateľný vozík, vďaka diferenciálu diferenciál - revolučný systém pohonu vozíka, ktorý zaisťuje nielen vynikajúcu manévrovateľnosť, ale aj automatické udržiavanie smeru jazdy v teréne novinka od českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami,..
1 039,00€
Bez DPH:865,83€
Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision
Na objednávku
Značka: Golfstream
Golfstream elektrický vozík Vision 18 hole lithium kompaktnejší po zložení ako väčšina konkurenčných vozíkov revolučný displej Caddy White je dobre vidieť aj za plného slnečného svitu jednoduché zloženie / rozloženie v jednom kroku udržuje tašku na stredovom ráme bez "usadenia", aby sa ..
733,86€
Bez DPH:611,55€
Značka: MGI
hrajte údery s menšou únavou s novým vozíkom MGI Zip Navigator vďaka renomovanému plnému smerovému diaľkovému ovládaniu sa vozík pohybuje po ihrisku mimoriadne jednoducho ovládajte rýchlosť na diaľku, zatiaľ čo funkcia automatického riadenia rýchlosti z kopca bez námahy poskytuje kontrolu nad ak..
1 599,00€
Bez DPH:1 332,50€
Značka: PG-POWERGOLF
dynamický a športový vozík so skvelým pomerom cena / výkon, ktorý prekračuje všetky hranice, ktoré tu doteraz boli nový prémiový vozík Caddy Nitro je nemeckým produktom high-tech s vynikajúcou kvalitou za cenu, ktorá bola u prémiových vozíkov považovaná za nemožnú s vozíkom Nitro PG-Powergo..
1 899,00€
Bez DPH:1 582,50€
Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF STEEL CAD Evolution Plus Golfový elektrický vozík PG-POWERGOLF STEEL CAD Evolution Plus
Na objednávku
Značka: PG-POWERGOLF
nová luxusná trieda najmodernejšie technológie Plus dokonalý skladací systém najrýchlejšia montáž a demontáž použité len málo jednotlivých dielov úsporný rozmer balenie vrátane uloženia kolies vysoká kvalita použitých materiálov, jemné spracovanie, sofistikované ovládanie a presvedč..
3 390,00€
Bez DPH:2 825,00€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.