Menu
Košík

Golfové vozíky

Golfové vozíky
Detský vozík JuCad Junior Stainless Steel 3-Wheel Detský vozík JuCad Junior Stainless Steel 3-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
Vďaka ľahkému použitiu a minimálnej veľkosti po zložení je elektrický golfový vozík JuCad Junior Drive dokonalým spoločníkom pre všetkých juniorských golfistov.  Vďaka plynulému ovládaniu otáčok a elektronickej brzde zaručuje maximálne potešenie z jazdy aj v náročnom teréne.  ..
1 990,00€
Bez DPH:1 658,33€
Detský vozík JuCad Stainless Steel 2-Wheel Detský vozík JuCad Stainless Steel 2-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
2-kolesový golfový vozík pre deti disponuje všetkými technickými charakteristikami aké má vozík pre dospelých z modelovej rady JuCad Edition. Vozík je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, disponuje jednoduchým ovládaním a kompaktné rozmery spolu s nízkou hmotnosťou prinášajú perfektného spoločníka pr..
349,00€
Bez DPH:290,83€
Detský vozík Jucad Stainless Steel 3-Wheel Detský vozík Jucad Stainless Steel 3-Wheel
Na objednávku
Značka: JuCad
Golfový vozík pre deti s technickou charakteristikou podobnou JuCad Edition – golfovému vozíku pre dospelých, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka ľahkej konśtrukcii a pohodlnému ovládaniu je vozík ideálnym štartom pre najmenších hráčov golfu. Výškovo nastaviteľná rukoväť ponúka mož..
399,00€
Bez DPH:332,50€
Elektrický golfový vozík MGI Zip Navigator Elektrický golfový vozík MGI Zip Navigator
Novinka Na objednávku
Značka: MGI
Motorizovaný golfový vozík zo série Zip, ktorý je vybavený renomovaným diaľkovým ovládaním značky MGI umožňujúcim kontrolu pohybu smerom vľavo, vpravo, dopredu a dozadu, rovnako ako riadenie rýchlosti. Využíva tiež trojkolesový dizajn série Zip s otočným predným kolesom a plne sklopným štvrtým ko..
1 599,00€
Bez DPH:1 332,50€
Elektrický vozík JuCad Carbon drive 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon drive 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
JuCad Carbon Drive s jedinečným lesklým uhlíkovým povrchom sa vyznačuje najnovšou technológiou a vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Napriek svojej nízkej váhe, iba 5,5 kg, tento model nemá žiadny hmotnostný limit pre golfový bag. Plynule otočný ovládač rýchlosti, vám zabezpečí pohodlné a jed..
2 990,00€
Bez DPH:2 491,67€
Elektrický vozík JuCad Carbon Travel 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon Travel 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Elegantný vozík JuCad s celokarbónovým rámom je špeciálne navrhnutý pre náročné požiadavky golfových ihrísk. Elektrický karbónový vozík s "mini" rozmery v zloženom stave. Vyznačuje sa absolútnou stabilitou aj napriek nízkej hmotnosti len 5,8 kg.  Ľahko sa zmestí do kufra športových á..
3 390,00€
Bez DPH:2 825,00€
Elektrický vozík JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0 Elektrický vozík JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Najnovší high-tech karbónový vozík JuCad s matným čiernym vzhľadom 3K, zníženou hmotnosťou a zvýšenou pevnosťou v ťahu je mimoriadne ľahký a obsahuje vysoko inovatívne funkcie. Integrovaná technológia 2.0 ponúka obojstranné parkovacie brzdy, výkonné motory, magnetické zástrčky a indikátor stavu n..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Black matt - OČAKÁVAME 03/2021 Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Black matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
Davies Caddy PREMIUM TRAVELTRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike.Váha vozíka: 9 KgJedn..
1 655,00€
Bez DPH:1 379,17€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Brush Silver matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike.Váha vozíka: 9 KgJednoduchý ergonomický prevádz..
1 692,00€
Bez DPH:1 410,00€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART Black matt - OČAKÁVAME 03/2021 Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART Black matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
Tichý, výkonný a ľahko ovládateľný vozík, vďaka diferenciálu.Diferenciál - revolučný systém pohonu vozíka, ktorý zaisťuje nielen vynikajúcu manévrovateľnosť, ale aj automatické udržiavanie smeru jazdy v teréne.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponent..
956,00€
Bez DPH:796,67€
Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision
Na objednávku
Značka: Golfstream
Golfstream elektrický vozík Vision 18 hole lithium. Kompaktnejší po zložení ako väčšina konkurenčných vozíkov.Revolučný displej Caddy White je dobre vidieť aj za plného slnečného svitu.Jednoduché zloženie / rozloženie v jednom kroku.Udržuje tašku na stredovom ráme bez "usad..
698,00€
Bez DPH:581,67€
Zobrazené 1 až 12 z 35 (3 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.