Menu
Košík

Golfové vozíky

Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Black matt - OČAKÁVAME 03/2021 Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Black matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
Davies Caddy PREMIUM TRAVELTRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike.Váha vozíka: 9 KgJedn..
1 655,00€
Bez DPH:1 379,17€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy PREMIUM Brush Silver matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
TRAVEL - Minimálne rozmery v rozloženom stave. Minimum potrebného miesta v batožinovom priestore auta.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponentami, vyrobenými v Nemecku, Francúzsku a Českej republike.Váha vozíka: 9 KgJednoduchý ergonomický prevádz..
1 692,00€
Bez DPH:1 410,00€
Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART Black matt - OČAKÁVAME 03/2021 Golfový elektrický vozík Davies Caddy SMART Black matt - OČAKÁVAME 03/2021
Na objednávku
Značka: Davies Caddy
Tichý, výkonný a ľahko ovládateľný vozík, vďaka diferenciálu.Diferenciál - revolučný systém pohonu vozíka, ktorý zaisťuje nielen vynikajúcu manévrovateľnosť, ale aj automatické udržiavanie smeru jazdy v teréne.Novinka od Českej značky DAVIES CADDY, ktorá je vybavená špičkovými komponent..
956,00€
Bez DPH:796,67€
Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision Golfový elektrický vozík Golfstream Black Vision
Na objednávku
Značka: Golfstream
Golfstream elektrický vozík Vision 18 hole lithium. Kompaktnejší po zložení ako väčšina konkurenčných vozíkov.Revolučný displej Caddy White je dobre vidieť aj za plného slnečného svitu.Jednoduché zloženie / rozloženie v jednom kroku.Udržuje tašku na stredovom ráme bez "usad..
698,00€
Bez DPH:581,67€
Značka: JuCad
Elektrický vozík JuCad je vyrobený z vysoko kvalitného a lešteného titánu. Jednoduché ovládanie rýchlosti. Výškovo nastaviteľná rukoväť. Otočný spínač pre jazdu vpred, vzad a neutrál. Možnosť diaľkové ovládanie. 2 tiché výkonné motory. Rozmery: 65 × 60 × 10 cm v zloženom stave. Lí..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Classic 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Classic 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
JuCad Drive SL Classic je vyrobený z titánového rámu, je veľmi ľahký (iba 5,9 kg), a preto sa ľahko prenáša. Jednoduché ovládanie rýchlosti otočnou rukoväťou, držadlo je výškovo nastaviteľné. Otočný prepínač pre funkcie jazda, spiatočka a neutrál. Tlačidlo pre automatické nastavenie vzdialenos..
3 290,00€
Bez DPH:2 741,67€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Ultraľahký elektrický vozík z vysoko kvalitného titánu so saténovou povrchovou úpravou. Vozík ponúka športovú eleganciu a maximálnu flexibilitu, v zloženom stave sa hravo zmestí nielen do kufra auta ale aj do tašky. Odolná konštrukcia je vhodná aj pre tie najťažšie golfové bagy.  ..
3 990,00€
Bez DPH:3 325,00€
Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel eX 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad drive SL Titan Travel eX 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Ultraľahký elektrický vozík z vysoko kvalitného titánu, spolu s praktickym diaľkovým ovládaním a taškou. Vozík ponúka športovú eleganciu a maximálnu flexibilitu, v zloženom stave sa hravo zmestí nielen do kufra auta ale aj do tašky. Odolná konštrukcia je vhodná aj pre tie najťažšie golfové bag..
4 300,00€
Bez DPH:3 583,33€
Golfový elektrický vozík JuCad Ghost Titan 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad Ghost Titan 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Elektrický golfový vozík JuCad Ghost Titan 2.0 s dvojitými ráfikmi a s najnovšou technológiou na ovládanie vozíku. Elektronická parkovacia brzda na oboch stranách (zaistí stabilitu aj na extrémne strmom povrchu). Výškovo nastaviteľné madlo. Hmotnosť: 6,5kg Jednoduché ovládanie s plynulou reg..
4 590,00€
Bez DPH:3 825,00€
Golfový elektrický vozík JuCad Phantom Titan 2.0 Golfový elektrický vozík JuCad Phantom Titan 2.0
Na objednávku
Značka: JuCad
Elektrický golfový vozík sa vyznačuje tichým chodom vďaka svojim bezkonkurenčným kolesám s uhlíkovými ráfikmi. Elegantný dizajn tvorí štíhly titánový rám a rukoväť s plynulou reguláciou rýchlosti. Vozík má tiché kefové motory s obojstrannou parkovacou brzdou pre bezpečné uchopenie v najstrmšíc..
4 590,00€
Bez DPH:3 825,00€
Zobrazené 1 až 12 z 24 (2 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.