Menu
Košík

Zameriavače

Značka: Nikon
Laserový diaľkomer CoolShot 20 GII skrýva veľký výkon v kompaktnom tele. Jeho výkonnosť na ihrisku je pozoruhodná. Vaša golfová hra sa práve stala presnejšia s diaľkomerom ponúkajúcim veľký rozsah merania 5-730 m - s indikáciou v krokoch po jednom metre - a možnosťou jednorazo..
189,00€
Bez DPH:157,50€
Značka: Nikon
Diaľkomer CoolShot 40, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahšia, než kedykoľvek predtým, je navrhnutý výlučne na meranie skutočnej vzdialenosti a predstavuje vynikajúci nástroj pre hráčov golfu. Režim priority prvého objektu je užitočný, ak chcete zmerať vzdialenosť k z..
259,00€
Bez DPH:215,83€
Nikon Coolshot 40i
Na objednávku
Značka: Nikon
Diaľkomer CoolShot 40I, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahší, než kedykoľvek predtým, je navrhnutý pre hráčov golfu, ktorí chcú vylepšiť svoje schopnosti. Zahŕňa technológiu kompenzácie uhla spoločnosti Nikon, ktorá zobrazuje vzdialenosť upravenú o sklon&nb..
298,00€
Bez DPH:248,33€
Nikon Coolshot Pro Stabilized Nikon Coolshot Pro Stabilized
Na objednávku
Značka: Nikon
S diaľkomerom CoolShot PRE STABILIZED získate náskok pred ostatnými. Tento špičkový laserový diaľkomer pre golf ponúka stabilitu systému redukcie vibrácií radu CoolShot 80 v ešte viac optimalizovanom tele. Automatická regulácia jasu červeného interného displeja OLED uľahčuje pozoro..
499,00€
Bez DPH:415,83€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.