Menu
Košík

Zameriavače

Nikon Coolshot 20 GII Nikon Coolshot 20 GII
Na objednávku
Značka: Nikon
laserový diaľkomer CoolShot 20 GII skrýva veľký výkon v kompaktnom tele jeho výkonnosť na ihrisku je pozoruhodná vaša golfová hra sa práve stala presnejšia s diaľkomerom ponúkajúcim veľký rozsah merania 5-730 m - s indikáciou v krokoch po jednom metre - a možnosťou jednorazových meraní aleb..
189,00€
Bez DPH:157,50€
Nikon Coolshot 40
Na objednávku
Značka: Nikon
diaľkomer CoolShot 40, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahšia, než kedykoľvek predtým, je navrhnutý výlučne na meranie skutočnej vzdialenosti a predstavuje vynikajúci nástroj pre hráčov golfu režim priority prvého objektu je užitočný, ak chcete zmerať vzdialenosť k značk..
259,00€
Bez DPH:215,83€
Nikon Coolshot 40i
Na objednávku
Značka: Nikon
diaľkomer CoolShot 40I, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahší, než kedykoľvek predtým, je navrhnutý pre hráčov golfu, ktorí chcú vylepšiť svoje schopnosti zahŕňa technológiu kompenzácie uhla spoločnosti Nikon, ktorá zobrazuje vzdialenosť upravenú o sklon (..
298,00€
Bez DPH:248,33€
Nikon Coolshot Pro Stabilized Nikon Coolshot Pro Stabilized
Na objednávku
Značka: Nikon
s diaľkomerom CoolShot PRE STABILIZED získate náskok pred ostatnými tento špičkový laserový diaľkomer pre golf ponúka stabilitu systému redukcie vibrácií radu CoolShot 80 v ešte viac optimalizovanom tele automatická regulácia jasu červeného interného displeja OLED uľahčuje pozorovanie v ľubovoľn..
499,00€
Bez DPH:415,83€
Značka: Nikon
Keď použijete laserový diaľkomer COOLSHOT PROII STABILIZED, zistíte, že mení pravidlá hry. Zažite nekompromisne jasný a stabilný pohľad na ihrisko vďaka špičkovej optike od spoločnosti Nikon a technológii STABILIZED. Funkcia HYPER READ a nadštandardný displej OLED poskytujú takmer okamžité..
514,99€
Bez DPH:429,16€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.