Menu
Košík

Vybavenie pre ihriská

Ručný držiak na značkovací sprej Soppec má tvar pištole a je vyrobený z odolného plastu sivej farby.Vďaka použitému materiálu je tento pištoľový držiak veľmi ľahký a pri vlastnej aplikácii farby (označovanie farbou v teréne) ľahko ovládateľný.Ide o ideálnu pomôcku pre každého, kto potrebuje ..
29,90€
Bez DPH:24,92€
Značkovací vozík Soppec s jedným kolieskom je ideálnym pomocníkom pri značkovaní na dlhšie vzdialenosti na spevnených plochách (cesty, sklady, parkoviská, betónové spevnené plochy a pod.).Umožňuje vykonávanie jednoduchých línií a značenie bez nutnosti ohýbania sa...
49,90€
Bez DPH:41,58€
Vhodné pre policajtov; usporiadateľa športových, kultúrnych a iných podujatí.Využitie vyznačovanie postavenie havarovaných vozidiel pri dopravných nehodách, krátkodobé značenie v mestách a v prírode, športové, kultúrne a iné podobné akcie, trhy apod.Trvanlivosť značenia krátkodobé 5-1..
5,40€
Bez DPH:4,50€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.