Menu
Košík

Tréningové pomôcky

Chip & Drive Practice Mat Chip & Drive Practice Mat
Hot Na objednávku
Kvalitná tréningová podložka určená pre čipovanie, ale aj odpaly driverem. Umožňuje trénovať na tvrdom povrchu, prípadne chráni povrch pred poškodením. Umelá tráva ponúka realistický pocit pri údere...
31,00€
Bez DPH:25,83€
Použité drivingové podložky.Rozmer: 150x150cmPôvodná cena: 300€ ..
150,00€
Bez DPH:125,00€
Flightscope Mevo White/Red Flightscope Mevo White/Red
Na objednávku
Mevo je osobný merací prístroj pre športovcov i rekreačných hráčov, ktorí majú chuť sa stále zdokonaľovať. Mevo bolo vyvinutý spoločnosťou FlightScope, špičkovou svetovou technologickou spoločnosťou a lídrom v oblasti vývoja a výroby športovej techniky.Ako to funguje?Stia..
724,00€
Bez DPH:603,33€
Rýchly a efektívny: efekt zahriatia je porovnateľný s odpalom loptičiek z jednej plnej jamky na Driving Range - so systémom Ready Warm Up to však trvá len jednu minútu.Funkčné s každou palicou.Prvý ultimatívny systém Tee-Warm-Up.Jednoduchý proces v 3 fázach zabezpečuje rovnomerné tempo a..
20,00€
Bez DPH:16,67€
Značka: Masters
Skladacia vlajka s jamkou na Vašu záhradu. 3 skladacie časti + vlajka a plastová jamka...
20,61€ 22,90€
Bez DPH:17,18€
Overspeed Swing Trainer Overspeed Swing Trainer
Na objednávku
Overspeed Swing Trainer je navrhnutý tak, aby zlepšil vašu švihovú rýchlosť a zároveň poskytoval základné svalové cvičenia. Tým zvyšujete svoju výkonnosť a zlepšuje sekvenciu svojho golfového švihu a zvyšujete vzdialenosť odpálených rán...
63,00€
Bez DPH:52,50€
Patovacia pomôcka Masters Patovacia pomôcka Masters
Na objednávku
Značka: Masters
Cvičná jamka etka vám po zásahu pošle loptičku späť.Ideálny domov alebo do kancelárie.Balenie neobsahuje batérie...
19,90€
Bez DPH:16,58€
Penová tréningová loptička Masters - 6 ks Penová tréningová loptička Masters - 6 ks
Na objednávku
Značka: Masters
Penová tréningová lopta, ktorá veľmi verne simuluje štandardné golfové lopty.Vyrobený z ľahkej peny, takže ho možno využiť napr. aj v miestnosti, kde teda nehrozí rozbitie žiadneho predmetu.Precízne tvary Dimple na povrchu zaisťujú reálne správanie a let lopty vrátane je..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Puttovací koberec Masters Dual Speed Puttovací koberec Masters Dual Speed
Na objednávku
Značka: Masters
Masters Dual Speed Putting Mat od spoločnosti Masters Golf vám umožní trénovať kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.Tento puttovací koberec je skvelý pre vylepšenie vašej hry, čo môže predstavovať 50% rán uskutočnených v kole.Veľkosť: 242 cm x 36 cm..
32,00€
Bez DPH:26,67€
Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.